Przez lata działalności nawiązaliśmy owocną współpracę z wieloma osobami, firmami oraz instytucjami. Poniżej znajdują się krótkie opisy wybranych podmiotów współpracujących z Folwarkiem Konnym Hermanów.

Folwark Klasyków - Vivamus in diam turpis. In condimentum maximus tristique. Maecenas non laoreet odio. Fusce lobortis porttitor purus, vel vestibulum libero pharetra vel. Pellentesque lorem augue, fermentum nec nibh et, fringilla sollicitudin orci. Integer pharetra magna non ante blandit lobortis.Kajaki Żerków – zapraszamy do korzystania z usług wypożyczalni kajakizerkow.pl wszystkich, którzy chcą się zrelaksować podczas weekendowych i tygodniowych spływów kajakowych. Wypożyczalnia proponuje spływy na rzece Warta i Prosna.


kajakizerkow.pl

K35 – firma K35 świadczy specjalistyczne usługi w zakresie pozyskiwania biogazu, zarówno na składowiskach odpadów, jak też w biogazowniach rolniczych. Od kilku lat angażuje się w różnorodne projekty edukacyjne związane z ochroną środowiska.


k-35.pl

Fundacja Ratuj Ryby – organizacja zajmuje się edukacją ekologiczną i propagowaniem zdrowego trybu życia oraz świadomego, zrównoważonego korzystania z zasobów naturalnych. Motywuje do działania i życia w zgodzie z samym sobą oraz naturą.


ratujryby.pl

Nature Expert – firma oferuje wykonywanie dokumentacji i ekspertyz przyrodniczych niezbędnych w procesach inwestycyjnych, wymaganych przed uzyskaniem decyzji administracyjnych, czy też przy opracowaniu raportów o oddziaływaniu przedsięwzięć na środowisko.


nature-expert.pl

Wytwórnia Pasz „Morawski” jest polskim przedsiębiorstwem prywatnym, które koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości pasz dla swoich klientów: ośrodków naukowo-badawczych i doświadczalnych, hodowców i użytkowników koni rekreacyjnych i sportowych, ogrodów zoologicznych, parków narodowych, czy też kół łowieckich. Firma bierze udział w realizacji wielu projektów badawczych, a we własnej stajni w Turzynie prowadzi systematyczne testowanie produkowanych pasz dla koni.


sukces.info.pl

Ośrodek Edukacji Leśnej w Czeszewie – przepięknie położony na terenie obszaru chronionego Natura 2000 „Dolina Środkowej Warty”, przy Żerkowsko-Czeszewskim Parku Krajobrazowym, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu „Czeszewski Las”. Odwiedziny w tym wyjątkowym miejscu wśród szumu wody, drzew i śpiewu ptaków zapewni wszystkim odwiedzającym niezapomnianych wrażeń. Przy ośrodku funkcjonuje prom „Nikodem” którym bez problemu przeprawicie się na drugi brzeg Warty.


jarocin.poznan.lasy.gov.pl

Spichlerz Polskiego Rocka to niesamowite muzeum, stała ekspozycja poświęcona jest ponad 50-letniej historii polskiej muzyki rockowej i ponad 40-letniej historii jarocińskich festiwali. Spichlerz to również miejsce realizacji różnorodnych projektów artystycznych i edukacyjnych. Na parterze budynku znajduje się klubokawiarnia Spichlerz, gdzie regularnie występują młode zespoły oraz uznani twórcy.


spichlerzpolskiegorocka.pl

Facebook